Život začíná tam, kde končí strach

Sebeobrana je dlouhodobý proces. Je to vytrvalost. Je to disciplína.

V našich kurzech budeme společně pracovat na myšlence, že nemožné neexistuje. Existuje jen lenost a strach. Věříme, že se na naše kurzy budete těšit, lenost přeperete a strach společně zpracujeme. Základem sebeobrany, kterou vyučujeme, je prevence.

Zpočátku se budeme věnovat základním principům sebeobrany, které vám zvýší šanci konfliktu předejít a vyhnout se mu. V průběhu kurzu se postupně začneme učit velmi jednoduché, ale efektivní principy sebeobrany. Naším cílem je, abyste se těšili ze svých pokroků. Ty vás totiž nejlépe mohou motivovat a posouvat dál k vašemu cíli.

Nikola Slovák DiS.
MAJITEL / HLAVNÍ INSTRUKTOR
podpis nikola slovák
Nikola Slovák Dis.

Hlavní instruktor a zakladatel Sebeobrana Nico.

“Sebeobraně se věnuji více než 8 let. Věřím, že každý z nás má v sobě obrovský potenciál. Bohužel ne každý je ochoten mu věnovat pozornost a proměnit ho ve svůj hnací motor. Práce s lidmi mne odjakživa naplňovala. Chtěl jsem pomáhat. A zároveň mi shodou životních náhod zkřížila cestu sebeobrana. Díky tomuto spojení jsem si uvědomil, že chci lidi učit něco jednoduchého a přitom efektivního. Chci je naučit přemýšlet o útoku jako o procesu, který má své fáze. A na každé fázi se díky dlouhodobé přípravě dá pracovat. Chci, aby lidé z našeho kurzu po několika měsících odcházeli s důvěrou v sebe sama. Nic se ale neděje přes noc. Sebeobrana je dlouhodobé probouzení vlastního potenciálu. A je úplně jedno jestli jste žena, muž, senior nebo dítě, boxer nebo prodavačka. Ke všem přistupujeme individuálně. Nemožné je pouze ve vaší hlavě.”

Nikola Slovák